**Rolast**CL
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
**Rolast**CL

ADDONS, TUTORIALE, ADMINE, PLUGING
 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 numele meu la cs este |ion si imi place la nebunie servu tau si o sa joc nuami pe el

In jos 
AutorMesaj
numele m
Vizitator




numele meu la cs este |ion si imi place la nebunie servu tau si o sa joc nuami pe el Empty
MesajSubiect: numele meu la cs este |ion si imi place la nebunie servu tau si o sa joc nuami pe el   numele meu la cs este |ion si imi place la nebunie servu tau si o sa joc nuami pe el Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 10:35 am

Am 14 ani,sunt mascul:)),imi place foarte mult serverul vostru,joc de putin timp dar itit jur ca nu am coade si joc de mult cs
lulu.filouse@yahoo.com, craiova dolj si promit :
2.Sa nu ai probleme cu adminii(ii injuri,refuzi sa le dai pozele,comentezi fara motiv la ei,etc)
3.Sa pastrezi un Limbaj adecvat pe server
4.Sa Respecti Jucatori si Admini...Asa si ei te vor RESPECTa Smile imi place site vostru
Sus In jos
 
numele meu la cs este |ion si imi place la nebunie servu tau si o sa joc nuami pe el
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
**Rolast**CL :: csrolast.malware-site.www :: admin-
Mergi direct la: